Úvod

Z poverenia VV SŠZ Majstrovstvá Slovenska detí a mládeže v kategóriách U08 až U20 zorganizuje Liptovský šachový zväz - Liptovská šachová škola v Kongresovom centre Holiday Village Tatralandia v termíne 21. až 27.apríla 2018. Podujatia sú zároveň nominačné pre reprezentačné akcie v roku 2018. 

Chceme pozvať všetkých záujemcov o účasť, rodičov, trénerov a sprievodné osoby a vyjadriť presvedčenie, že sa nám spoločne podarí pripraviť podujatie k plnej spokojnosti zúčastnených, že hráči budú nielen pripravení podať svoje vrcholné výkony ale že bude aj priestor využiť lákavú ponuku Aquaparku Tatralandia.

Holiday Village Tatralandia poskytla na organizáciu MSR celú dostupnú kapacitu 94 domov (10 veľkých apartmánov typu C 7+1, 51 apartmánov typu A 4+1, 8 apartmánov typu A 4+0 a 25 samostatných bungalovov typu B 3+1) o celkovej kapacite aj s prísteľkami 467 lôžok. 

Žiadne iné ubytovanie v areáli nie je možné zabezpečiť cez organizátorov ani recepciu HVT. Prosíme záujemcov o ubytovanie v HVT počas MSR, aby plánovali pobyt v domoch optimálne a príliš neplytvali pridelenou kapacitou.